Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

HMS2268 Para Kontrol Cihazı

Ürün Kodu: 160PSDZK59

HMS2268

5 Ülke Kombinasyonlu Sahte Para Kontrol Makinesi

 

5 ÜLKE KOMBİNASYONLU SAHTE PARA KONTROL MAKİNESİ

DP 2268 5 farklı Ülke para birimini kontrol ederek (TL-EUR-USD-GBP-CHF) kullanıcısına eksiksiz ve hatasız bir kontrol işlemi sunar, makine içerisinde bulunan ultra hassasiyetle geliştirilmiş (UV-FL-IR-MG-MT) sensörleri sayesinde hata yapmaz ve sahte parayı anında tanır.

 

SAYIM/KONTROL HAFIZASI

Kontrol edilen paraların tutarlarını sıfırlanmadığı sürece hafızasında tutabilme özelliğini sayesinde DP 2268 kullanım kolaylığı ve menü içeriği sayesinde kullanıcı odaklı bir makinedir.

 

TAŞINABİLİR HAFİF TASARIM 

Boyutları ve tasarımı sayesinde yer tasarrufu sağlayan D.P. 2268 taşıma problemi olmadan istenilen yerde kullanılabilir.

 

AYARLANABİLİR PARA ÇIKIŞ YÖNÜ

Kullanım yerine göre kontrol edilen paranın çıkış yönünü, ön veya arka yön olarak kullanıcısına sunan DP 2268 kolay kullanım özelliğine sahiptir.

 

SESLİ VE IŞIKLI SAHTE PARA İKAZI

Kontrol edilen para sahte olduğunda DP 2268 kullanıcısına ışıklı ve sesli şekilde ikaz verirken ekranında kontrol edilen sahte paranın sayımını gerçekleştirmez.

 

  • SAHTE PARALAR İÇİN EN CAZİP SEÇİM
  • 5'Lİ PARA BİRİMİ KOMBİNASYON SEÇENEĞİ
  • TL-EUR-USD-GBP-CHF AYIRT EDER
  • TAŞINABİLİR HAFİF TASARIM
  • AYARLANABİLİR PARA ÇIKIŞ YÖNÜ
  • UV-FL-IR-MG-MT VE RENK SENSÖRLERİYLE 2 FARKLI TESPİT SİSTEMİYLE SAHTE KONTROLÜ
  • 2 YIL GARANTİLİ
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 16:30 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.

Eğer siparişi saat 16:30`dan sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...