Uzun yıllar farklı firma adlarıyla beraber çalışan ekibimiz, yapılan işin kaliteli olması ortak hedefiyle HEMES çatısı altında bir araya geldi. HEMES şirketini kurarken ortak amacımız; tecrübemizi ve birbirimizi tamamlayan ekip ruhumuzu ortaya koyarak aynı çatı altında çalışmalarımıza başarıyla devam etmek ve işimizde uzmanlaşmak oldu. Konusunda tecrübeli, mühendislik kavramına inanan ve müşterisine doğru teknik çözümleri beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmet sunarak memnuniyetlerini sağlamaktır.

Sektöründe farkındalık oluşturmayı hedefleyen, disiplinle çalışan, müşteri memnuniyetine inanan, işini sahiplenen bir ekibiz. Mühendislik eğitimine ve formasyonuna son derece önem vermekteyiz. Kadromuz ulusal ve uluslararası standartlara hakim, mühendisler ve teknik elemanlardan oluşmaktadır. Uygulamalarını titizlikle ve iş güvenliğine uygun bir şekilde yapan uzman bir kadroya sahip olmanın yanı sıra, proje konusunda eğitimli mühendis ve ressam kadromuzla kendi uygulama projelerini çizebilen bir şirket olarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda proje yönetimi söz konusu olduğunda iş programımızı, programlara hakim teknik kadromuzla yapmaktayız.

Çalışmalarımız kapsamında başta çevre, iş sağlığı ve güvenliği olmak üzere çalışan görüşleri dikkate alınarak süreçlerin yönetilmesi, ilgili tüm yasal şartlara uymayı, çevresel etkileri, kirlenmeyi ve kaza risklerini önlemeyi ve sürekli iyileştirmeyi taahhüt ederiz.Biz yaptığımız işlerle müşterilerimizde olumlu izler bırakmak, hatırlanmak ve başarılarımız doğrultusunda büyüyerek ülkemize katkı sağlamayı hedefleyen dinamik bir şirketiz.