HEMES

Izgara Görünümü:
2-3 Gün İçinde
-27%
Önizleme

HEMES GOLD Para Sayma Makinesi

(0)
1.298,00₺ 1.770,00₺

HEMES Gold Kâğıt Para Sayma MakinesiTL VE EURO Karışık  Sayım TL ve EURO Otomatik Kupür Tanıma, Karışık Sayma  USD Adet Sayma ÖzelliğiBill Counter Gold Kâğıt Karışık Para Sayma Makinesi, ülkemizde giriş seviyesinde şimdiye en çok kadar satılan  para sayma makinesidir. Kendi sınıfında en uygun fiyata sahip olduğu için bu kad..

--40%
Önizleme

HEMES Harici Müşteri Göstergesi

(0)
1.239,00₺ 885,00₺

Elektronik Para sayma cihazları ek ekran görüntülemeMüşteri uzak ekran görüntülemesi Ürününün tüm cihazlara uyumu sağlanabilmektedir. Lütfen uygulanabilecek cihazlar veya alanlar için bizimle irtibata geçiniz.  ANA ÖZELLİKLER Güvenlik kameralarında sorunsuz görüntülenebilmeYüksek kalite, düşük maliyetli ek veri görüntüleme  ..

-0%
Önizleme

HEMES Madeni Para Sayma Makinesi

(0)
1.475,00₺ 1.475,00₺

Hemes Madeni Para Sayma MakinesiSon teknoloji ile geliştirilen madeni para sayma makinemiz, emsallerine oranla çok daha hızlı bir şekilde bozuk paraları saymaktadır. TL cinsi bozuk paraları sayma, ayrıştırma ve ayrıntılı detay verme gibi birçok özelliği bulunmaktadır. Gruplama, desteleme, toplam tutar ve birim adet/tutar rakamlarını verme gibi özel..

--50%
Önizleme

HEMES Para Kontrol Dedektörü

(0)
885,00₺ 590,00₺

5 ÜLKE PARA BİRİMLİ TL -USD-EURO-GBP-RUBLE KONTROLÜ YAPAR, Eski, yeni parayı hatasız ve kusursuz olarak tek seferde kontrol eder, Paranın küpürünü ekranda yazar.Para Tespiti : Otomatik Güvenilirlik sertifikası : Var Sesli ve yazılı uyarı : Var Yüklü ülke paraları : TL,EUR , USD, GBP Parayı her 4 yönden okuyabilme : Var ..

Önizleme

SPRT SP–POS58V

(0)
826,00₺

SPRT SP–POS58V 58mm Pos, Fatura, Makbuz, Termal Yazıcı.Tür:Pos yazıcı termalTarz:Siyah ve beyazKullanımı:Barkod yazıcıArayüz türü:USBMax Kağıt Boyutu:Maksimum genişlik 58mmSiyah Baskı Hızı:50-80 mm/snRenkli Baskı Hızı:N/AMaks. Karar:8 nokta/mm, 384 nokta/çizgiMarka adı:SPRT SP-POS58VModel Numarası:SP-POS58V pos yazıcı termalÜrün adı:Pos y..

Önizleme

HEMES SİLVER Para Sayma Makinesi

(0)
1.947,00₺

HEMES Silver Kâğıt Para Sayma MakinesiTL – EURO Otomatik Kupür Tanıma, Karışık Sayma USD Adet SayarBill Counter Silver Kâğıt Para Sayma Makinesi,  para sayma makineleri arasında  kendi sınıfında en uygun fiyata sahip olup  çok satanlar listesinde yer almaktadır.  Karışık Para Sayma, Otomatik Kupür Tanıma ..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)